Stan Atwell Cup

Stan Atwell Cup Winners 1985 - 1998

1985 Pilton Youth Club

1986 Youth Club Management Team

1987 Youth Club Management Team

1988 North Wootton Team

1989 North Wootton Team

1990 North Wootton Team

1992 The Ilchester Arms Team

1993 The Hedgers

1994 The Druids

1997 North Wootton

1998 The Benleigh Badgers

Pilton Children's Trophy

Pilton Children's Trophy Winners 1998 - 2004

1998 Samantha Drew

1999 Natasha Kurle

2001 Katie Kurle

2002 Charlie Morris -Adams & Charlotte Garrard

2003 Sophie Smallwood

2004 Eddy Morris-Adams & Freya Gautier

Children's Overall Winner

Children's Overall Winners 1998 - 2004

1998 Stephanie Drew

1999 Sam Drew

2001 Natasha Kurle

2002 Katie Kurle

2003 Liam Bailey

2004 Beatrice Durston

 Children's Cup

Children's Cup Winners 1983 - 1996

1983 Rebecca Austin

1984 Joanna Head

1985 Miss Hannah Judah

1986 Miss Nicola King

1987 Miss Rebecca Austin

1988 Miss Tabitha Taylor

1989 Miss Anna Sheppard

1990 Miss Poppy Bradfield

1991 Miss Katie Bradfield

1992 Miss Katie Bradfield

1993 Miss Katie Bradfield

1994 Oliver Pinchbeck & Samantha Drew

1995 SamanthaDrew

1996 Samantha Drew

 

 Charles Boyce Perpetual Cup

Charles Boyce Perpetual Cup 1985 - 2003

 

1985 Miss Jennie Wheat1994 David Grenter
1986 Miss Katherine Cade1995 Samantha Losey
1987 Miss Katherine Cade1996 Samantha Losey
1988 Katie Bradfield1998 Katie Kurle
1989 Katie Bradfield1999 Katie Kurle
1990 Simon Bradfield2000 Naomi Freake
1991 James Cinicola2001 Natasha Kurle
1992 Simon Bradfield2002 Liam Bailey
1993 Simon Bradfield2003 Hannah Davies
Fraser Cup for school children 

Fraser Cup Winners 1993 - 1996

1993 Miss Poppy Benner

1994 Miss Ruth King

1995 Dawn Grenshaw

1996 Katie Kurle

Member's Cup

Members Cup Winners 1986-2004

 

1986 Mr. J. S. King1998 Mr. J. Stone
1987 Mr. J. S. King1999 Mr. J. Stone
1988 Mr. A Grenter2000 Mr. J. Cellan-Jones
1989 Mr. J. S. King2001 Mr. S. Tofts
1990 Joanne Szymkow2002 Mrs S. Howe
1991 Mr. J. S. King2003 Mrs. S. Howe
1992 Mr. A. Grenter2004 Mrs S. Howe
1993 Mr. S. Tofts 
1994 Mrs J. Simpson 
1995 Mrs J. Simpson 
1996 Mrs J. Simpson 
Jonathan London Cup

Jonathan London Cup Winners 1986 - 1996

1986 Pilton Youth Club

1988 Rachel and Emily Dowling, Alister and Caroline Brook

1989 Tamsin Hewer, Catherine Walker

1990 Matthew Harris, Gregory Harris

1991 The Cinicola Family

1992 Miss K. E. H. Cade

1993 Victoria Dauncey

1994 Andrew Churches

1995 Andrew Churches

1996 Hannah Miller

 Fred Chillcot Tankard

Fred Chillcot Tankard Winners 1978-2004

 

1978 P.J. Eavis 1991 Mrs. D. Bailey  
1979 P.J. Eavis 1992 R. M. Cade  
1980 D.F. Gillet1993 F.L. Challener 
1981 E. G. Willcox  1994 B. Fairley, F. Ganfield 
1982 Mrs D. Bailey 1995 A. L. Edwards  
1983 Lt. Col J. Bond 1996 Mrs. G Eavis  
1984 P. L. Lindrea 1998 Mrs. D. Bailey   
1985 Mrs. D. Bailey 1999 Mrs. D. Bailey   
1986 Mr Mitchell, Mrs. D. Bailey2000 Mrs. D. Bailey  
1987 R. Rowsell 2001 Mrs. D. Bailey, E. L. Challener  
1988 Mrs. D. Bailey 2002 Mrs. G. Eavis  
1989 Mrs. C. A. Head 2003 Mrs. D. Bailey, Mrs G. Eavis 
1990 Mrs. D. Bailey  2004 Mrs. G. Eavis